| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M Privacy Filter for Notebooks BSF43.9W | €77.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,9 cm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 43,9 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Funktsioonid | |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laiekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 383 mm |
| Kõrgus | 215 mm |