Tootja: 3M
Mudel: 7100287810
EAN: 0638060338476
3M BPNMS001. Ekraani maksimaalne suurus: 34,3 cm (13.5"). Kuvasuhe: 3:2. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Pinnaviimistlus: Läikiv, Kaitseomadused: Tolmukindel, Kriimukindel, Valguse läbilaskvus: 85 protsenti, Piirab vaatenurka: 60°
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Kiirgusvastane, Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD/CRT |
| Kuvasuhe | 3:2 |
| Kaitseomadused | Tolmukindel, Kriimukindel |
| Piirab vaatenurka | 60 ° |
| Sinise valguse filter | |
| Valguse läbilaskvus | 85 protsenti |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne kasutada | |
| Paigaldise tüüp | Kleepuv riba |
| Pinnaviimistlus | Läikiv |
| Ekraani formaat | Standard |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Lihtne puhastada | |
| Brändiühilduvus | Microsoft |
| Ühilduvus | Surface Laptop 2 in 1 |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 34,3 cm |
| Ekraani suurus k x l | 210 x 301 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 342 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 301 mm |
| Kõrgus | 210 mm |
| Laius | 30 cm |
| Kõrgus | 20,8 cm |