Tootja: 3M
Mudel: 98044054132
EAN: 0051128786154
3M 98044054132. Ekraani maksimaalne suurus: 51 cm (20.1"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Monitor, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M Tietoturvasuoja 20,1-tuumaisiin laajanäyttöihin (16:10) | €162.90 |
|
tietokonekauppa.fi |
3M PF20.1W" tietoturvasuoja | €168.80 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Sinise valguse filter | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba + libistatav kinnituskaart |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Lihtne puhastada | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 51 cm |
| Ekraani suurus k x l | 272 x 434 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 51 cm |
| Muud funktsioonid | |
| Peegeldusvastane | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 434 mm |
| Kõrgus | 272 mm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutolaius | 106,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 121,9 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 121,9 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 325,2 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 805 tk |
| Transpordikasti laius | 35,4 cm |
| Transpordikasti pikkus | 48,1 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,76 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,92 kg |
| Transpordikarbi netokaal | 374,9 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128786159 |
| Tehnilised andmed | |
| Aluse netokaal | 60,4 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 342 mm |
| Pakendi sügavus | 4 mm |
| Pakendi kõrgus | 469 mm |
| Pakendi kaal | 302,6 g |
| Pakendi tüüp | Karp |