| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M 98044049264 privaatsusfilter ekraanile 39,6 cm (15.6") | €76.03 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 1366 x 768 pikslit |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 39,6 cm |
| Pööratavus | Matist läikivaks |
| Funktsioonid | |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Laiekraan | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 34,5 cm |
| Kõrgus | 19,4 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |