Tootja: 3M
Mudel: 7100210594
EAN: 0151903014998
3M 7100210594. Ekraani maksimaalne suurus: 33,8 cm (13.3"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel. Kaal: 32,20505827 g
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M | €46.33 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane, Privaatsus |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Laiekraan | |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Sinise valguse filter | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 287 mm |
| Kõrgus | 179 mm |
| Kaal | 32,2 g |
| Tehnilised andmed | |
| Aluse netokaal | 44,4 kg |
| Kaubaaluse kaal (euroalus) | 259 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta (euroalus) | 1380 tk |
| Kaubaaluste netosügavus | 121,9 cm |
| Kaubaaluste netolaius | 106,7 cm |
| Kaubaaluste netosügavus | 118,6 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 387,4 mm |
| Pakendi sügavus | 3,3 mm |
| Pakendi kõrgus | 254 mm |
| Pakendi kaal | 140,6 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 434 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2400 tk |
| Transpordikasti laius | 26,5 cm |
| Transpordikasti pikkus | 39,8 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,61 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 889 g |
| Transpordikarbi netokaal | 161 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 51128787151 |