Tootja: 3M
Mudel: 7100138399
EAN: 0051128007952
3M 7100138399. Ekraani maksimaalne suurus: 39,1 cm (15.4"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Pinnaviimistlus: Läikiv, Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter Std. MacB Pro 15" | HCNAP002 - | €65.91 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,1 cm |
| Ekraani suurus k x l | 20,7 x 33,2 mm |
| Funktsioonid | |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Pinnaviimistlus | Läikiv |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Ühilduvus | Apple MacBook Pro 15-inch (2016-present) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25,4 cm |
| Kõrgus | 38,7 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 268 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 805 tk |
| Transpordikasti laius | 3,29 cm |
| Transpordikasti pikkus | 4,68 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,76 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,57 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128007957 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 254 mm |
| Pakendi sügavus | 6 mm |
| Pakendi kõrgus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 237,6 g |
| Pakendi tüüp | Karp |