| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
3M Tietoturvasuoja Google™ Pixel -puhelimeen | €45.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Nutitelefon |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Läbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Portree |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Paigaldise tüüp | Kleepuv riba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ühilduvus | Google Pixel |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 12,7 cm |
| Ekraani suurus k x l | 62 x 111 mm |
| Muud funktsioonid | |
| Peegeldusvastane | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 10,2 cm |
| Kõrgus | 20,3 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 101 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 203 mm |
| Pakendi kaal | 29 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 207 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 4800 tk |
| Transpordikasti laius | 1,11 cm |
| Transpordikasti pikkus | 2,13 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,81 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 201,8 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128007582 |