Tootja: 3M
Mudel: 7100095991
EAN: 0051128006993
3M 7100095991. Ekraani maksimaalne suurus: 33,8 cm (13.3"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel, Valguse läbilaskvus: 35 protsenti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter Std. HP Spec x360 | PFNHP005 HP | €569.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Valguse läbilaskvus | 35 protsenti |
| Lihtne puhastada | |
| Ühilduvus | HP Spectre x360 13.3-inch |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 33,8 cm |
| Ekraani suurus k x l | 241 x 319 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24,1 cm |
| Kõrgus | 33 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 130,1 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 140 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 805 tk |
| Transpordikasti laius | 3,29 cm |
| Transpordikasti pikkus | 4,68 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,78 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 784,7 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128006998 |