Tootja: 3M
Mudel: 7100088706
EAN: 0051128006559
3M 7100088706. Ekraani maksimaalne suurus: 32,8 cm (12.9"). Kuvasuhe: 4:3. Sobilik: Tahvel, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M PFTAP007 Frameless display privacy filter 32.8 cm (12.9") | €59.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Tahvel |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne eemaldada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Ühilduvus | Apple iPad Pro 12.9-inch |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 32,8 cm |
| Ekraani suurus k x l | 217 x 302 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25,4 cm |
| Kõrgus | 38,7 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 254 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 387 mm |
| Pakendi kaal | 138,7 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 298 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1620 tk |
| Transpordikasti laius | 2,65 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,98 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,97 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 880 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128006554 |