Tootja: 3M
Mudel: 7100078219
EAN: 0051128004821
3M privaatsusfilter Apple iPad Air 1/2/Pro 9.7 maastikul on kõrge kvaliteediga privaatsusfilter, mis on spetsiaalselt loodud tahvelarvutite jaoks. Filtri raamita disain suurendab seadme privaatsust. Pruunid värvid ja peegeldusvastane omadus parandavad nähtavust ning vähendavad silmade ärritust. Kriimustuskindel tehnoloogia tagab filtri pikaealisuse. Sobib Apple iPad Air 1, iPad Air 2 ja iPad Air Pro 9,7-tolliste tahvelarvutitega. Maastikuline orientatsioon võimaldab kasutajatel veelgi enam privaatsust. Kinnitusriba paigaldusmeetod on mugav ja lihtne. Filtri puutetundlikkus tagab sujuva kasutuskogemuse. Filtri mõõtmed on 165 x 236 mm ja see sobib ekraanidele kuni 24,6 cm. Filtril on musta värvi disain ning see on pakitud karpi pakendisse. 3M privaatsusfilter on ka tugev ekraanikaitse, kaitstes tahvelarvutit kriimude ja kahjustuste eest.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M PFTAP002 Frameless display privacy filter 24.6 cm (9.7") | €35.40 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Tahvel |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Ühilduvus | Apple iPad Air 1, iPad Air 2, iPad Air Pro 9.7-inch, |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 24,6 cm |
| Ekraani suurus k x l | 165 x 236 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 21 cm |
| Kõrgus | 30,5 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 209 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 304 mm |
| Pakendi kaal | 101 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 114 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 900 tk |
| Transpordikasti laius | 2,17 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,13 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,49 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 558,5 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128004826 |