Tootja: 3M
Mudel: 7100078218
EAN: 0051128004845
3M 7100078218. Ekraani maksimaalne suurus: 20,1 cm (7.9"). Kuvasuhe: 4:3. Sobilik: Tahvel, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter Std. iPad Mini | PFTAP003 iPad | €33.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Tahvel |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Kuvasuhe | 4:3 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Mullivaba paigaldus | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Portree |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Ühilduvus | Apple iPad mini 1, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 20,1 cm |
| Ekraani suurus k x l | 130 x 195 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 16,5 cm |
| Kõrgus | 27,3 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 172 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1375 tk |
| Transpordikasti laius | 1,73 cm |
| Transpordikasti pikkus | 2,81 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,49 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 424,6 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128004840 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 165 mm |
| Pakendi sügavus | 2 mm |
| Pakendi kõrgus | 273 mm |
| Pakendi kaal | 67,5 g |
| Pakendi tüüp | Karp |