Tootja: 3M
Mudel: 7100068017
EAN: 0051128004388
3M Privaatsusfilter 15.6-tollistele laiekraanist sülearvutitele on kvaliteetne privaatsusfilter, millel on raamideta ekraani privaatsusfilter tüüp, sobilik sülearvutitele. See on must ja poolläbipaistev ning tagab ekraani kaitse kriimustuste eest. Lisaks sellele on privaatsusfiltril peegeldusvastased omadused, mis tagavad selge ja mugava vaatamiskogemuse ka eredalt valgustatud keskkondades.
See privaatsusfilter sobib laiekraaniliste sülearvutitega, mille kuvasuhe on 16:9. See on kerge puhastada ning lihtne paigaldada ja eemaldada, muutes selle igapäevaseks kasutamiseks mugavaks ja praktiliseks valikuks.
Privaatsusfiltril on maastikuline orientatsioon ja see sobib puuteekraaniga seadmetega. Lisaks sellele tagab see vastupidava ekraanikaitse, mis kaitseb ekraani kriimustuste, sõrmejälgede ja plekkide eest.
Pakkimisandmed sisaldavad karp-tüüpi pakendit, mille kaal on 234,4 g ja mõõtmed 317 x 457 x 4 mm (L x K x S). Toode sisaldab 5 tükki, samas kui tooteid kaubaaluse kohta on 1620 tükki, mis annab kokku kaubaaluse brutokaalu 516 kg ja mõõtmed 10,7 x 12,2 x 13,3 cm (L x P x K). Transpordipakendi mõõtmed on 2,65 x 3,98 x 3,97 mm (L x P x K), GTIN (EAN / UPC) kood 50051128004383, brutokaal 1,55 kg ja see sisaldab 5 tükki.
Kokkuvõttes on 3M Privaatsusfilter 15.6-tollistele laiekraanist sülearvutitele töökindel privaatsusvahend, mis sobib erinevatele ekraanitüüpidele ja tagab kriimustuskindluse ning mugava ja konfidentsiaalse vaatamiskogemuse.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
3m 3M Blickschutzfilter 41,8 (15,6) W 16:9 | PF156W9E | €53.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Lihtne puhastada | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 39,6 cm |
| Ekraani suurus k x l | 212 x 360 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 31,8 cm |
| Kõrgus | 45,7 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 317 mm |
| Pakendi sügavus | 4 mm |
| Pakendi kõrgus | 457 mm |
| Pakendi kaal | 234,4 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 516 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1620 tk |
| Transpordikasti laius | 2,65 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,98 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,97 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,55 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128004383 |