Tootja: 3M
Mudel: 7100049970
EAN: 0051128788882
3M 7100049970. Ekraani maksimaalne suurus: 43,2 cm (17"). Kuvasuhe: 16:10. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
3M FILTRE DE CONFIDENTIALITé GOLD 3M POUR ORDINATEUR PORTABLE à éCRAN PANORAMIQUE 17" | €65.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Kuld |
| Toote värv | Kuld, Poolläbipaistev |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 43,2 cm |
| Ekraani suurus k x l | 230 x 368 mm |
| Funktsioonid | |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 31,8 cm |
| Kõrgus | 45,7 cm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 317 mm |
| Pakendi sügavus | 4 mm |
| Pakendi kõrgus | 457 mm |
| Pakendi kaal | 259,3 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 285 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 805 tk |
| Transpordikasti laius | 3,29 cm |
| Transpordikasti pikkus | 4,68 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 4,76 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 1,67 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128788887 |