| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
3M 7000059517 privaatsusfilter ekraanile Ekraani andmekaitsekile 48,3 cm (19") | €201.19 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Monitor |
| Tüüp | Ekraani andmekaitsekile |
| Filtri värv | Must |
| Materjal | Plast |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Riputusvarras ja Command kleeplint |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Näpujälgede vastane kaitse | |
| Lihtne puhastada | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 48,3 cm |
| Ekraani suurus k x l | 269 x 423 mm |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 549 mm |
| Pakendi sügavus | 30 mm |
| Pakendi kõrgus | 452 mm |
| Pakendi kaal | 1,17 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutokaal | 167 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 120 tk |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128786647 |