Tootja: 3M
Mudel: 7000015890
EAN: 0051128004548
3M privaatsusfilter 12,5-tollise laiekraaniga sülearvutile on tõhus ja kvaliteetne seade teie arvuti monitori privaatsena hoidmiseks. Raamideta disain tagab, et väljaspool vaataja vaatevälja oleks piiratud, tagades kasutajale takistamatu vaate. Musta värvi ekraanifilter ei ole ainult stiilne, vaid filtreerib ebavajalikku peegeldust ja tagab mugava vaatamise ka eredates valgustingimustes. Ekraanifilter kaitseb tõhusalt teie sülearvuti ekraani erinevate kahjustuste eest, sealhulgas kriimustused, tolm ja sõrmejäljed. See sobib laiekraaniformaadiga sülearvutitele, mille maksimaalne ekraani suurus on 31,8 cm (12,5 tolli) ja kuvasuhe on 16:9. Filter on lihtsalt paigaldatav, eemaldatav ja puhastatav koos kinnitustriibuga, mis ei jäta ekraanile jälgi. Privaatsusfiltril on ka peegeldusvastased omadused, tagades mugava pikema aja töötamise või meelelahutuse vaatamise. Filter on kahepoolne ja ühildub LCD ekraanidega. Kastipakendi mõõtmed on 3 x 330 x 241 mm ja toote kaal on 123 grammi.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
3M Filtre de confidentialité pour ordinateur portable à écran panoramique 12,5" | €94.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kriimustuskindel | Jah |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Puuteekraaniga ühilduv | Ei |
| Vastupidav ekraanikaitse | Jah |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Lihtne kasutada | Jah |
| Lihtne eemaldada | Jah |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 31,8 cm |
| Ekraani suurus k x l | 156 x 277 mm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24,1 cm |
| Kõrgus | 33 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 435 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2800 tk |
| Transpordikasti laius | 2,52 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,41 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,02 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 748,7 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128798763 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 123 g |
| Pakendi tüüp | Karp |