Tootja: 3M
Mudel: 7000014514
EAN: 0051128788462
3M 7000014514. Ekraani maksimaalne suurus: 25,6 cm (10.1"). Kuvasuhe: 16:9. Sobilik: Sülearvuti, Tüüp: Raamideta ekraani privaatsusfilter. Kaitseomadused: Kriimustuskindel
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
3M PF101W9B display privacy filters Frameless display privacy filter 25.6 cm (10.1") | €44.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Sobilik | Sülearvuti |
| Tüüp | Raamideta ekraani privaatsusfilter |
| Filtri värv | Must |
| Toote värv | Must, Poolläbipaistev |
| Funktsioonid | |
| Ekraanifiltri omadused | Peegeldusvastane |
| Toetatud ekraanitüübid | LCD |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Kriimustuskindel | |
| Kaitseomadused | Kriimustuskindel |
| Paigaldise tüüp | Kinnitusriba |
| Puuteekraaniga ühilduv | |
| Ekraani formaat | Laiekraan |
| Lihtne kasutada | |
| Lihtne eemaldada | |
| Lihtne puhastada | |
| Privaatsuse filtreerimise suund | Maastik |
| Vastupidav ekraanikaitse | |
| Ergonoomika | |
| Ekraani maksimaalne suurus | 25,6 cm |
| Ekraani suurus k x l | 126 x 223 mm |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 25,7 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 24,1 cm |
| Kõrgus | 33 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85299097 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 241 mm |
| Pakendi sügavus | 3 mm |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi kaal | 113,2 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Kaubaaluse brutolaius | 10,7 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 12,2 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 13,3 cm |
| Kaubaaluse brutokaal | 407 kg |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 2800 tk |
| Transpordikasti laius | 2,52 cm |
| Transpordikasti pikkus | 3,41 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 3,02 mm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 699,7 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 5 tk |
| Transpordipakend GTIN (EAN/UPC) | 50051128788467 |