Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Transfer kit |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| OEM-kood | Q3675A |
| Ühilduvus | HP Color LaserJet 4650 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 10 - 30 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 20 - 80 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84439990 |