Tootja: Epson
Mudel: C13S051073
EAN: 0103438305164
Epson Fotojuhtseade S051073. Tüüp: Originaal, Ühilduvus: AcuLaser C8500, Kogus pakis: 1 tk. Kaal: 3,65 kg, Pakendi laius: 320 mm, Pakendi sügavus: 610 mm. Tooteid kaubaaluse kihi kohta: 3 tk, Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK): 4 tk, Tooteid kaubaaluse kohta (UK): 28 tk. Mõõdud (l x s x k): 280 x 320 x 614 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson Fotojuhtseade S051073 | €501.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Originaal |
| Printimistehnoloogia | Laserprintimine |
| Ühilduvus | AcuLaser C8500 |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Leheküljetootlus | 50000 lehekülge |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Jaapan |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 3,65 kg |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi sügavus | 610 mm |
| Pakendi kõrgus | 280 mm |
| Pakendi kaal | 3,67 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 280 x 320 x 614 mm |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 3 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 28 tk |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 134 cm |
| Kaubaaluse brutolaius | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 100 cm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 21 tk |