Tootja: WMF
Mudel: 07.9038.6991
EAN: 4000530649614
WMF Profi 07.9038.6991. Kuju: Ümmargune, Tüüp: Mitmeotstarbeline pann, Toote värv: Roostevaba teras. Läbimõõt: 28 cm, Kõrgus: 62 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 296 mm, Pakendi sügavus: 479 mm
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kuju | Ümmargune |
| Tüüp | Mitmeotstarbeline pann |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Soojenduse näidik | |
| Temperatuur (maksimaalne) | 250 °C |
| Nõudepesumasinakindel | |
| Nakkumatu kate | |
| Käepideme materjal | Roostevaba teras |
| Kaasas kate | |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Sobivad pliidiplaadi pinnad | Keraamiline, Halogeen, Kaetud plaat, Gaas, Induktsioon |
| Sisemuse kate | Roostevaba teras |
| Käepidemete hulk | 1 |
| Lihtne puhastada | |
| Ahjukindel | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 28 cm |
| Kõrgus | 62 mm |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 296 mm |
| Pakendi sügavus | 479 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 1,8 kg |