Tootja: Tefal
Mudel: D5260232
EAN: 3168430327702
Tefal Resist D5260232. Kuju: Ümmargune, Tüüp: Mitmeotstarbeline pann, Toote värv: Must. Läbimõõt: 20 cm, Laius: 214 mm, Sügavus: 367,8 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 206 mm, Pakendi sügavus: 364 mm. Ei sisalda: Kaadmium, Plii, Perfluorooktaanhape (PFOA). Tooteid kaubaaluse kihi kohta: 42 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 5 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 210 tk
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Tefal Resist D5260232 praepann Mitmeotstarbeline pann Ümmargune | €20.49 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kuju | Ümmargune |
| Tüüp | Mitmeotstarbeline pann |
| Toote värv | Must |
| Soojenduse näidik | Jah |
| Temperatuur (maksimaalne) | 175 °C |
| Nõudepesumasinakindel | Jah |
| Käepidemete hulk | 1 |
| Kokkupandav käepide | Ei |
| Kaasas kate | Ei |
| Ahjukindel | Jah |
| Sisemuse kate | Titaanium |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Nakkumatu kate | Jah |
| Eemaldatav käepide | Ei |
| Kriimustuskindel | Jah |
| Sobivad pliidiplaadi pinnad | Keraamiline, Gaas, Halogeen, Kaetud plaat |
| Materjal | Alumiinium |
| Termosignaali tehnoloogia | Jah |
| Soojusindikaator | Termopunkt |
| Päritoluriik | Prantsusmaa |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 20 cm |
| Laius | 214 mm |
| Sügavus | 367,8 mm |
| Kõrgus | 74,3 mm |
| Kaal | 611 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 206 mm |
| Pakendi sügavus | 364 mm |
| Pakendi kõrgus | 74 mm |
| Pakendi kaal | 596 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Ei sisalda | Kaadmium, Plii, Perfluorooktaanhape (PFOA) |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 42 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 5 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 210 tk |