Tootja: Tefal
Mudel: E3060234
EAN: 3168430310704
Tefal Jamie Oliver E3060234. Kuju: Ümmargune, Tüüp: Mitmeotstarbeline pann, Toote värv: Roostevaba teras. Läbimõõt: 20 cm, Laius: 216 mm, Kõrgus: 100 mm. Kogus pakis: 1 tk, Pakendi laius: 230 mm, Pakendi sügavus: 410 mm. Ei sisalda: Perfluorooktaanhape (PFOA)
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TEFAL Jamie Oliver ponev 20 cm [E3060234] | €19.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Kuju | Ümmargune |
| Tüüp | Mitmeotstarbeline pann |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Soojenduse näidik | Jah |
| Temperatuur (maksimaalne) | 210 °C |
| Nõudepesumasinakindel | Jah |
| Soojusindikaator | Termopunkt |
| Ahjukindel | Jah |
| Kaasas kate | Ei |
| Käepidemete hulk | 1 |
| Sisemuse kate | Titaanium |
| Eemaldatav käepide | Ei |
| Sobivad pliidiplaadi pinnad | Keraamiline, Gaas, Halogeen, Induktsioon, Kaetud plaat |
| Neetidega käepide | Jah |
| Termosignaali tehnoloogia | Jah |
| Maht | 1,35 l |
| Kokkupandav käepide | Ei |
| Materjal | Roostevaba teras |
| Nakkumatu kate | Jah |
| Lihtne puhastada | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Läbimõõt | 20 cm |
| Laius | 216 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Kaal | 800 g |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 230 mm |
| Pakendi sügavus | 410 mm |
| Pakendi kõrgus | 105 mm |
| Pakendi kaal | 1,42 kg |
| Jätkusuutlikkus | |
| Ei sisalda | Perfluorooktaanhape (PFOA) |