Tootja: Tefal
Mudel: L1589042
EAN: 3168430337756
Tefal Ingenio L1589042. Tüüp: Keetmise komplekt, Toote värv: Must, Materjal: Alumiinium. Keedupoti diameeter: 16 cm, Keedupoti 2 diameeter: 18 cm, Keedupoti 3 diameeter: 20 cm. Pakendi mõõtmed (l x s x k): 225 x 285 x 115 mm, Pakendi kaal: 1,64 kg. Kaasnevate toodete arv: 4 tk, Keedupottide arv: 3 tk. Tooteid kaubaaluse kihi kohta: 28 tk, Kihid kaubaaluse kohta: 4 tk, Tooteid kaubaaluse kohta: 112 tk
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Keetmise komplekt |
| Pada komplektis | |
| Pann(id) | |
| Keedupot(id) | |
| Aurupott | |
| Piimakopsik | |
| Haudepott | |
| Supipott | |
| Vokkpann | |
| Röstpann | |
| Toote värv | Must |
| Sanga värv | Must |
| Materjal | Alumiinium |
| Sisemuse kate | Titaanium |
| Ahjukindel | |
| Nõudepesumasinakindel | |
| Nakkumatu kate | |
| Soojenduse näidik | |
| Soojusindikaator | Termopunkt |
| Käepideme omadused | Eemaldatav |
| Sobivad pliidiplaadi pinnad | Keraamiline, Gaas, Halogeen, Kaetud plaat |
| Päritoluriik | Prantsusmaa |
| Pakendi sisu | |
| Kaasnevate toodete arv | 4 tk |
| Keedupottide arv | 3 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Keedupoti 3 diameeter | 20 cm |
| Keedupoti 2 diameeter | 18 cm |
| Keedupoti diameeter | 16 cm |
| Kaal | 1,34 kg |
| Pakendi laius | 225 mm |
| Pakendi kõrgus | 115 mm |
| Pakendi sügavus | 285 mm |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Bisfenool A (BPA), Kaadmium, Plii |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 225 x 285 x 115 mm |
| Pakendi kaal | 1,64 kg |
| Logistika andmed | |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 28 tk |
| Kihid kaubaaluse kohta | 4 tk |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 112 tk |