Tootja: Epson
Mudel: C31CE94111A0
EAN: 8715946623702
Epson TM-T88VI (111A0). Printimistehnoloogia: Termo, Tüüp: POS printer, Maksimaalne resolutsioon: 180 x 180 DPI. Maksimaalne rulli läbimõõt: 8,3 cm, Toetatud paberilaius: 80 mm. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, USB-konnektor: USB Type-A / USB Type-B, Jadaliidese tüüp: RS-232. Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 360000 h, Päritoluriik: Hiina, Ohutus: UL, CSA. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| USB port | |
| USB-konnektor | USB Type-A / USB Type-B |
| Seerialiides | |
| Jadaliidese tüüp | RS-232 |
| NFC-tehnoloogia | |
| Standardliidesed | Ethernet, NFC, RS-232, USB 2.0 |
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Termo |
| Tüüp | POS printer |
| Värv | |
| Maksimaalne resolutsioon | 180 x 180 DPI |
| Printimiskiirus | 350 mm/s |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | Vahelduvvool |
| AC-sisendpinge | 24 V |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| Funktsioonid | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 360000 h |
| Lõikur | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ohutus | UL, CSA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 195 mm |
| Kõrgus | 148 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Keskmine tõrgetevaheline aeg (MCBF) | 70000000 |
| Elektromagnetiline ühilduvus | CE marking, EN55024 |
| Puhvrisuurus | 4 KB |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 235 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 2,64 kg |
| Paberikassett | |
| Toetatud paberilaius | 80 mm |
| Maksimaalne rulli läbimõõt | 8,3 cm |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 490 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 255 mm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 128 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 16 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,03 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 192 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 24 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 2,03 m |