Tootja: Epson
Mudel: C31CA85051
EAN: 3540260103440
Epson TM-T88V (051): Powered USB, w/o PS, EDG. Printimistehnoloogia: Termo, Tüüp: POS printer, Maksimaalne resolutsioon: 180 x 180 DPI. Prindimeedia paksus: 55 - 80 µm, Maksimaalne rulli läbimõõt: 8,3 cm, Toetatud paberilaius: 80, 58 mm. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Standardliidesed: USB 2.0. Sisseehitatud vöötkoodid: 2D, CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, EAN13, EAN8, ITF-14, MaxiCode, PDF417, QR..., Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 360000 h, Päritoluriik: Hiina. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB port | |
| USB 2.0 portide arv | 2 |
| Standardliidesed | USB 2.0 |
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Termo |
| Tüüp | POS printer |
| Maksimaalne resolutsioon | 180 x 180 DPI |
| Printimiskiirus | 300 mm/s |
| Printimiskiirus | 11,8 ips |
| Funktsioonid | |
| Sisseehitatud vöötkoodid | 2D, CODABAR (NW-7), Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, EAN13, EAN8, ITF-14, MaxiCode, PDF417, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 360000 h |
| Päritoluriik | Hiina |
| Ohutus | UL1950/CSA C22.2 No. 950 |
| Sertifikaat | FCC/ICES-003 |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | |
| WiFi | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 195 mm |
| Kõrgus | 148 mm |
| Kaal | 1,6 kg |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi sügavus | 245 mm |
| Pakendi kõrgus | 230 mm |
| Pakendi kaal | 2 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 4 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 400 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 490 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 255 mm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 128 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 16 tk |
| Kaubaaluse brutolaius | 80 cm |
| Kaubaaluse brutopikkus | 120 cm |
| Kaubaaluse brutokõrgus | 2,55 m |
| Tooteid kaubaaluse kohta (UK) | 192 tk |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta (UK) | 24 tk |
| Kaubaaluse laius (UK) | 100 cm |
| Kaubaaluse pikkus (UK) | 120 cm |
| Kaubaaluse kõrgus (UK) | 2,55 m |
| Paberikassett | |
| Toetatud paberilaius | 80, 58 mm |
| Maksimaalne rulli läbimõõt | 8,3 cm |
| Prindimeedia paksus | 55 - 80 µm |
| Printimise tehnoloogia | |
| Tulba suurus | 80mm: 42/56; 58mm: 30/40 |
| Võimsus | |
| Sisendvool | 1.8 A |
| Toite tüüp | DC (alalisvool) |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Puhvrisuurus | 4 KB |
| Mõõdud (l x s x k) | 145 x 195 x 148 mm |