Tootja: Epson
Mudel: C31CD38025A1
EAN: 8715946546865
Epson TM-T70II (025A1). Printimistehnoloogia: Termo, Tüüp: POS printer, Maksimaalne resolutsioon: 180 x 180 DPI. Toetatud paberilaius: 80 mm. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, USB-konnektor: USB Type-B. Helirõhutase (trükkimisel): 55 dB, Keskmine tõrkeintervall (MTBF): 360000 h, Automaatlõikuri vastupidavus: 1,7 miljonit lõiget. Toote värv: Hall
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB port | Jah |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB-konnektor | USB Type-B |
| Printimine | |
| Printimistehnoloogia | Termo |
| Tüüp | POS printer |
| Maksimaalne resolutsioon | 180 x 180 DPI |
| Printimiskiirus | 250 mm/s |
| Disain | |
| Toote värv | Hall |
| Võrgustumine | |
| Ethernet LAN | Ei |
| WiFi | Ei |
| Funktsioonid | |
| Helirõhutase (trükkimisel) | 55 dB |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 360000 h |
| Automaatlõikuri vastupidavus | 1,7 miljonit lõiget |
| Päritoluriik | Hiina |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 125 mm |
| Sügavus | 194 mm |
| Kõrgus | 114 mm |
| Kaal | 1,7 kg |
| Paberikassett | |
| Toetatud paberilaius | 80 mm |
| Töötingimused | |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 10 - 90 protsenti |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 10 - 90 protsenti |
| Võimsus | |
| Aku pinge | 24 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84433210 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 190 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 235 mm |
| Pakendi kaal | 2,7 kg |