| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
25n.de |
Lindy | Schlüssel für RJ45 Port Schloss, Schwarz | Lindy | 40630 | 4002888406307 | €5.05 |
|
macle-shop.de |
LINDY LAN-PORTBLOCKER KEY BLACK | €52.88 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Pordi blokeerimise võti |
| Sobivad pordid/pesad | RJ-45 |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Akrüülnitriil butadieen stüreen (ABS) |
| Pakendi tüüp | Plastkott |
| Kogus pakis | 1 tk |
| Sertifikaat | REACH & California Proposition 65 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 20 mm |
| Sügavus | 74,5 mm |
| Kõrgus | 5,9 mm |
| Kaal | 5 g |
| Pakendi laius | 133 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kaal | 10 g |