Tootja: V7
Mudel: V7SSD1TBNV4E
EAN: 0662919115239
V7 V7SSD1TBNV4E. Pooljuhtketta maht: 1 TB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 7400 MB/s, Kirjutamise kiirus: 5200 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: PC/sülearvuti
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1 TB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | Jah |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 7400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 5200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 520000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 270000 IOPS |
| DevSlp (device sleep) tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| TRIM-tugi | Jah |
| Kohalike käskude järjekord (NCQ) | Jah |
| Logistika andmed | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 5,15 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 7,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,1 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 65 mm |
| Sügavus | 120 mm |
| Kõrgus | 9 mm |
| Kaal | 40 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | CE, Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), REACH, RoHS, UKCA |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 9 mm |
| Pakendi kaal | 40 g |