Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 555 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 82000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 88000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Fedora 21, Linux Mint 17.1, Ubuntu 14.10, openSUSE 13.2 |
| TBW | 120 |
| Sertifikaat | UL/cUL, FCC, CE, RCM, KC, BSMI, VCCI, ISED |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must, Roheline |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Elektritarbimine (max) | 1,7 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1 W |
| Voolu tarbimine DevSlp (seade magab) | 10 mW |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 45,6 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |