Tootja: Silicon Power
Mudel: SP256GBSS3A58A25
EAN: 4713436122098
Silicon Power Ace A58. Pooljuhtketta maht: 256 GB
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Pooljuhtketta maht | 256 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D NAND |
| Järjestikune lugemiskiirus (ATTO) | 560 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (ATTO) | 530 MB/s |
| Järjestikune lugemiskiirus (CDM) | 500 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (CDM) | 450 MB/s |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,9 mm |
| Sügavus | 7 mm |
| Kõrgus | 100 mm |
| Töötingimused | |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Vibratsioonikindlus | 20 G |