| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Z1 2.5" 480 GB Jada ATA III | €112.46 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 465 MB/s |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1200000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| TBW | 180 |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Sertifikaat | Halogen Free |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 2 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,2 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 36 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 109 mm |
| Pakendi sügavus | 24 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 84 g |
| Pakendi tüüp | Karp |