| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Seagate XF1230-1A0960 pooljuhtketas 2.5" 980 GB Jada ATA III cMLC | €453.11 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 980 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | cMLC |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 460 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 98000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 16000 IOPS |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Hõbe |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 4,7 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 4,7 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,7 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 95 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 3,08 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 69,8 mm |
| Sügavus | 100,3 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 85 g |