| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Seagate Nytro XP7102 NVMe Half-Height/Half-Length (HH/HL) 1600 GB PCI Express 3.0 MLC | €1965.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | Half-Height/Half-Length (HH/HL) |
| Pooljuhtketta maht | 1600 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.2a |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 245000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 40000 IOPS |
| Baiti sektori kohta | 512 |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (lugemisel) | 8,1 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 8,1 W |
| Elektritarbimine (max) | 11,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,25 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 12,5 mm |
| Sügavus | 167 mm |
| Kõrgus | 4,3 mm |
| Kaal | 80 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 85 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -25 - 85 °C |
| Vibratsioon kasutamisel | 16,3 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |