| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Seagate Nytro 5350H 2.5" 7680 GB PCI Express 4.0 3D eTLC NVMe | €1665.97 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 7680 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D eTLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Sihtkoha koormus | Read Intensive (RI) |
| Lugemise kiirus | 7400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 7200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 1700000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 195000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 75 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 12 µs |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| TBW | 14000 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 24 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,4 mm |
| Kõrgus | 14,9 mm |
| Kaal | 205 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |