Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | 3D eTLC |
| Komponent | PC |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 2100 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 640 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 245000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 35000 IOPS |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Vool | 0,41 A |
| Elektritarbimine (keskmine) | 3 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 80 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 90 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |