Tootja: Seagate
Mudel: XA3840ME10063
EAN: 0763649126127
Seagate Nytro 1551. Pooljuhtketta maht: 3840 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 560 MB/s, Kirjutamise kiirus: 535 MB/s, Andmeedastuskiirus: 6 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 3840 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 535 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 85000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 45000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 175 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 40 µs |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 3,5 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,2 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 77 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |