| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE IRONWOLF 110 | €553.96 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | NAS |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 535 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 90000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 50000 IOPS |
| Lugemise latentsusaeg | 160 µs |
| Kirjutamise latentsusaeg | 35 µs |
| Andmete kaitse elektrikatkestuse eest | |
| Parandamatu bitiveategur (UBER) | < 1 per 10^17 bits read |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| TBW | 3500 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 3,4 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 1,2 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,2 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 77 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Logistika andmed | |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |