Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| Komponent | Sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 7300 MB/s |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Pakendi andmed | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Pakendi laius | 155 mm |
| Pakendi sügavus | 157 mm |
| Pakendi kõrgus | 23 mm |
| Pakendi kaal | 190 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | Föderaalne kommunikatsioonikomisjon (FCC), RoHS |
| Jätkusuutlikkuse järgimine | Jah |