Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 500 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 5000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2500 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 430000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 630000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1800000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| TBW | 850 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 4,6 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,12 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22,1 mm |
| Sügavus | 80,2 mm |
| Kõrgus | 3,58 mm |
| Kaal | 8 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |