| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Seagate FireCuda 510 M.2 1 TB PCI Express 3.0 3D TLC NVMe | €549.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3 |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Lugemise kiirus | 3450 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 3200 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 620000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 600000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1800000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 5,3 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,02 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22,1 mm |
| Sügavus | 80,2 mm |
| Kõrgus | 3,58 mm |
| Kaal | 8,1 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 109 mm |
| Pakendi sügavus | 134,2 mm |
| Pakendi kõrgus | 24 mm |
| Pakendi kaal | 62 g |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 278 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 129 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 169 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 920 g |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 10 tk |