| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Seagate FireCuda 120 2.5" 2 TB Serial ATA III 3D TLC | €409.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 2000 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | 3D TLC |
| NVMe | |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 560 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 540 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 100000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 90000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| TRIM-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1800000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 7 |
| TBW | 2800 |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (keskmine) | 5,5 W |
| Võimsustarve (unerežiim) | 0,005 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 0,13 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1500 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,3 mm |
| Kõrgus | 7,1 mm |
| Kaal | 50 g |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 109 mm |
| Pakendi sügavus | 24 mm |
| Pakendi kõrgus | 155 mm |
| Pakendi kaal | 100 g |
| Pakendi tüüp | Karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 292 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 153 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 140 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 1,2 kg |