Tootja: Seagate
Mudel: XS800LE70084
EAN: 0763649143971
Seagate Enterprise Nytro 3532. Pooljuhtketta maht: 800 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 2150 MB/s, Kirjutamise kiirus: 1300 MB/s, Andmeedastuskiirus: 12 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE NYTRO 3532 XS800LE70084 | €2032.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 800 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | 3D eTLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 2150 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1300 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 210000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 120000 IOPS |
| TBW | 4400 |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,6 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 165 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |