Tootja: Seagate
Mudel: XS1920SE70094
EAN: 0763649144312
Seagate Enterprise Nytro 3332. Pooljuhtketta maht: 1920 GB, SSD-ketta mõõtmed: 2.5", Lugemise kiirus: 2200 MB/s, Kirjutamise kiirus: 1650 MB/s, Andmeedastuskiirus: 12 Gbit/s, Komponent: Server/tööjaam
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SEAGATE NYTRO 3332 XS1920SE70094 | €1145.62 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | 3D eTLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 2200 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1650 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 230000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 85000 IOPS |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| ECC | |
| JEDEC standard | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2500000 h |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 12 V |
| Vool | 0,21 A |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 4,6 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 1000 G |
| Maksimaalne kõrgus mittekasutamisel | 12192 m |
| Maksimaalne kasutamiskõrgus | 3048 m |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 15 mm |
| Kaal | 165 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |