Tootja: Seagate
Mudel: ZP2000CV3A002
EAN: 8719706434607
Seagate BarraCuda ZP2000CV3A002. Pooljuhtketta maht: 2 TB, SSD-ketta mõõtmed: M.2, Lugemise kiirus: 3600 MB/s, Kirjutamise kiirus: 2750 MB/s, Komponent: PC/sülearvuti
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
baitukas.lt |
Seagate BarraCuda PCIe, 2TB SSD, M.2 2280 PCIe 4.0 NVMe, Read/Write: 3,600 / 2,750 MB/s, EAN: 8719706434607 | €110.58 |
|
intop.lt |
SEAGATE 2TB SSD ZP2000CV3A002 | €149.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 2 TB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jah |
| NVMe versioon | 1.4 |
| Komponent | PC/sülearvuti |
| Lugemise kiirus | 3600 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2750 MB/s |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1800000 h |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10, Windows 11 |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 22,1 mm |
| Sügavus | 80,2 mm |
| Kõrgus | 3,58 mm |
| Kaal | 8 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Löögikoormus mittekasutamisel | 0,5 G |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 133 mm |
| Pakendi sügavus | 13 mm |
| Pakendi kõrgus | 178 mm |
| Pakendi kaal | 51 g |