Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 400 GB |
| Liides | SAS |
| Mälu tüüp | eMLC |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 12 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 1900 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 625 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 200000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 67000 IOPS |
| Muud funktsioonid | |
| Sisemine | |
| Võimsus | |
| Võimsustarve (unerežiim) | 3,1 W |
| Võimsustarve (jõudeajal) | 3,6 W |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 75 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Vibratsioon kasutamisel | 1,98 G |
| Löögikoormus kasutamisel | 1000 G |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 70,1 mm |
| Sügavus | 100,5 mm |
| Kõrgus | 7 mm |
| Kaal | 80 g |