Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 480 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| Mälu tüüp | MLC |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 510 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 485 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 95000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 19000 IOPS |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 5 V |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |