| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung PM9A3 2.5" 960 GB PCI Express 4.0 V-NAND TLC NVMe | €267.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 960 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | V-NAND TLC |
| NVMe | Jah |
| NVMe versioon | 1.4 |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | Jah |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 6800 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2700 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 850000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 130000 IOPS |
| Järjestikune lugemiskiirus (AS SSD) | 6800 MB/s |
| Järjestikune kirjutamiskiirus (AS SSD) | 2700 MB/s |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| TRIM-tugi | Jah |
| S.M.A.R.T.-tugi | Jah |
| End-to-end andmeturve | Jah |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 12 V |
| Võimsustarve (lugemisel) | 10 W |
| Võimsustarve (kirjutamisel) | 12,5 W |
| Elektritarbimine (max) | 3,5 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 100,2 mm |
| Sügavus | 69,8 mm |
| Kõrgus | 6,8 mm |
| Kaal | 90 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |