| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Samsung PM871b M.2 128 GB Jada ATA III | €88.35 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 128 GB |
| Liides | Jada ATA III |
| NVMe | |
| Komponent | PC |
| Andmeedastuskiirus | 6 Gbit/s |
| Lugemise kiirus | 540 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 500 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 68000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 80000 IOPS |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |