| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
SAMSUNG PM1725B MZWLL12THMLA | €3024.31 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | 2.5" |
| Pooljuhtketta maht | 12800 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Mälu tüüp | V-NAND |
| NVMe | |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Lugemise kiirus | 3500 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2800 MB/s |
| Maksimaalne lugemine (4 KB) | 800000 IOPS |
| Maksimaalne kirjutamine (4 KB) | 110000 IOPS |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 2000000 h |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 9 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |