Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 1920 GB |
| Liides | PCI Express 3.0 |
| Komponent | Server/tööjaam |
| Lugemise kiirus | 3000 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 1400 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 480000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 42000 IOPS |
| PCI Expressi kasutajaliidese andmerida | x4 |
| Muud funktsioonid | |
| Toote värv | Roheline |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Suhteline õhuniiskus kasutamisel (H-H) | 5 - 95 protsenti |
| Suhteline õhuniiskus (H-H) hoiustamisel | 5 - 95 protsenti |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |