| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Samsung 980 PRO M.2 250 GB PCI Express 4.0 TLC V-NAND NVMe | €86.90 |
|
www.ldlc.com |
Samsung SSD 980 PRO M.2 PCIe NVMe 250 Go | €99.95 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| SSD-ketta mõõtmed | M.2 |
| Pooljuhtketta maht | 250 GB |
| Liides | PCI Express 4.0 |
| Mälu tüüp | V-NAND MLC |
| NVMe | |
| NVMe versioon | 1.3c |
| Komponent | PC |
| Riistvara krüpteerimine | |
| Turvaalgoritmid | 256-bit AES |
| Lugemise kiirus | 6400 MB/s |
| Kirjutamise kiirus | 2700 MB/s |
| Juhuslik lugemine (4 kB) | 500000 IOPS |
| Juhuslik kirjutamine (4 kB) | 600000 IOPS |
| TRIM-tugi | |
| S.M.A.R.T.-tugi | |
| Keskmine tõrkeintervall (MTBF) | 1500000 h |
| Võimsus | |
| Talitluspinge | 3,3 V |
| Elektritarbimine (max) | 7 W |
| Elektritarbimine (keskmine) | 5 W |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80,2 mm |
| Sügavus | 2,38 mm |
| Kõrgus | 22,1 mm |
| Kaal | 9 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Löögikoormus kasutamisel | 1500 G |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84717070 |